Krepšelis 0

Tortų skoniai

Pistacijų tortas

Pistacijų tortas

Pistacijų tortas tai išskirtinio skonio ir aromato tortas. Migdolinis biskvitas čia puikiai dera su pistacijų, grietinėlės-maskarponės sūrio kremais bei spanguolių džemo skoniu. Tortą puošia traškios pistacijos bei šokolado ar cukraus masės dekoracijos.

Skaityti sudėtį

"Oreo" tortas

Oreo tortas

Minkštas, švelnus ir labai skanus "Oreo" tortas yra vienas populiariausių mūsų tortų. "Oreo" skonio biskvitas su grietinėlės-maskarponės sūrio kremu ir sausainių gabaliukais nepaliks abejingų ir taps puikiu desertu bet kokiai šventei. Gali būti puošiamas sausainiais, šokoladu, uogomis ar cukraus mase.

Skaityti sudėtį

"Red Velvet" tortas

Ryškus ir švelnus "Red Velvet" tortas tai kontrastinių spalvų tortas, pagamintas iš švelnaus biskvito ir grietinėlės-maskarponės sūrio kremo.

Gali būti puošiamas cukraus mase.

"Snickers" tortas su traškiu įdaru

Snickers tortas

Siūlome Snickers skonio tortą su žemės riešutais ir traškiu šokoladu. Tai turtingo skonio tortas, kur puikiai dera karamelinis biskvitas, traškus šokoladas, žemės riešutai ir grietinėlės-maskarponės sūrio kremas.

Gali būti puošiamas cukraus mase.

Skaityti sudėtį

Medaus tortas

Medaus tortas

Klasikinis medaus tortas, mėgstamas visų mūsų nuo vaikystės. Purūs ir minkšti meduoliniai biskvitai su lengvu grietinės kremu puikiai tiks tiek vaikų gimtadieniui, tiek jubiliejui ar įmonės šventei.

Gali būti puošiamas sausainiais, šokoladu, uogomis ar cukraus mase.

Skaityti sudėtį

Vanilinis tortas su uogų džemu

Tortas su uogomis

Mėgstantiems uogų rūgštelę bei saldumą, siūlome Vanilinį tortą su džemu. Tai vanilinis biskvitas su grietinėlės- maskarponės sūrio kremu bei uogų džemo pertepimais (spanguolių, braškių arba aviečių, pagal Jūsų pageidavimus). Šis tortas ypač tinka vaikams, sudėtyje nėra riešutų.

Gali būti puošiamas uogomis ar cukraus mase.

Skaityti sudėtį

Šokoladinis putėsių tortas

Šokoladinis putėsių tortas

Ieškantiems "lengvesnių" ir greitai tirpstančių tortų siūlome paragauti Šokoladinio putėsių torto. Tai ne tik gražus, bet ir labai skanus tortas, kuriame šokoladinį biskvitą papildo juodojo ir baltojo šokolado bei grietinėlės putėsių sluoksniai, uogos.

Gali būti puošiamas šokoladu ar uogomis.

Skaityti sudėtį