Krepšelis 0

Keksiukų skoniai

Mums yra svarbu, ką valgote Jūs ir Jūsų svečiai.
Kurdami mūsų receptus stengėmės, kad keksiukas pralenktų "tiesiog gražaus keksiuko" lūkesčius. Į mūsų keksiuką ne tik gražu žiūrėti, bet jį labai skanu ir valgyti. Keksiukas labai primena torto gabalėlį. Viduje jį puošia skanusis įdaras, kurio yra nei daug, nei mažai- tiek, kiek reikia malonumui pajusti.
Kadangi tešloje naudojame šviežius ingredientus ir kuo mažiau priedų, keksiukų skoniai yra labai naturalūs.
Keksiukai yra gaminami pagal užsakymą ir jie skaniausi švieži, tad vaišinkite svečius nelaukdami.
 
Firminis dvispalvis "Vualia" keksiukas su traškiu įdaru
 Gardus keksiukas, kuriame gražiai dera šokoladinis bei vanilinis sluoksniai. Šokoladinį skonį papildo keksiuko įdaras su traškiu šokoladiniu Nutella kremu.

 Skaityti sudėtį

Šokoladinis keksiukas su šokoladiniu įdaru
 
 Šokoladinis keksiukas, kuriame paslėptas skanus Nutella įdaras. Laiko patikrintas, tad šis skonis patenkins visų šokolado megėjų lūkesčius.

Vanilinis keksiukas su baltojo šokolado įdaru

 Vanilinis keksiukas kvepia saldžia ir visų mėgstama vanile. Vanilės aromatą papildo švelnus baltojo šokolado įdaras, kuris suteikia keksiukui lengvumo ir užbaigtumo.

  Skaityti sudėtį

Karamelinis keksiukas su karamelės įdaru


Skoniai keičiasi, o meilė saldžiai karamelei neišnyksta. Kiekvienas šio keksiuko gabalėlis yra pagardintas pieno karamele. Keksiukas puikiai tinka prie arbatos ar kavos ir tikrai patiks saldžios karamelės megėjams.

 Skaityti sudėtį

Red Velvet keksiukas su džiovintomis spanguolėmis

 

 Dėl savo gražios rausvos spalvos tai labai puošnus keksiukas. Jis puikiai dera su saldžiomis ir minkštomis spanguolėmis, kurios suteikia keksiuko skoniui malonią rūgštelę.


  Skaityti sudėtį